Adapter wentla, pzejściówka na różne rodzaje wentyli

  • Producent: Zefal
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 11,90 zł

Adaptery/przejściówki dzięki którym bez problemu zmienisz rodzaj swojego wentyla. Np. jeżeli Twoja pompka nie obsługuje wentyli presta i dunlopa, a takie masz w rowerze - wystarczy wkręcić odpowiedni adapter i Twój wentyl zmieni się na samochodowy (Schrader) z którym twoja pompka poradzi sobie bez problemu.

Cena za 1 sztukę.

Do wyboru opcje:
1. Pompka Schrader (samochodowa)  - Wentyl Presta (czyli zamiana wentyla Presta w wentyl samochodowy Schrader).
2. Pompka Schrader (samochodowa) - Wentyle Presta lub Dunlop (czyli zamiana wentyla Prestu lub Dunlop w wentyl samochodowy Schrader).
3. Pompka Presta - Wentyl samochodowy Schrader (czyli zamiana wentyla samochodowego Schrader w wentyl Presta)

Sprawdź jakie są - Rodzaje Wentyli

O marce Zefal:
Francuska firma powstała 1880 roku. Światowy lider w produkcji akcesoriów rowerowych. Zawór do dętek PRESTA znany również jako zawór Francuski lub Sclaverand to jeden z opatentowanych wynalazków firmy Zefal. Początek lat 50, stał się wyścigiem pomiędzy jakością, estetyką i wagą, ZEFALowi  udało się połączyć wszystkie te cechy we wszystkich swoich produktach. W latach 80 Zefal stał się największym producentem pompek rowerowych na świecie, których produkcja dochodziła do 10 milionów sztuk rocznie.

Światowe przodownictwo zobowiązuje do ciągłego szukania nowych pomysłów, rozwiązań technologicznych i eksperymentowanie z tworzywami sztucznymi, połączenia karbonu i alumniuim, mieszanki różnych tworzyw polimerowych. Wprowadzane innowacje objawiają się nagrodami na międzynarodowych targach i wystawach.