Plecak i sakwa BASIL FLEX BACKPACK 17L, mocowanie na haki Hook-On System

  • Producent: Basil
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 209,00 zł
  • Rabat: -45,98 zł (22 %)
  • 163,02 zł

Plecak BASIL FLEX BACKPACK 17L, mocowanie na haki Hook-On System, czarny (NEW)

Szukasz plecaka, ale nie masz ochoty na przewożenie dodatkowego ładunku na ramionach? Basil Flex Backpack jest rozwiązaniem! Plecak w prosty sposób mocuje się do bagażnika za pomocą haczyków Hook-On System. Nadaje się również na rower elektryczny. Ponieważ waga torby jest niska, jazda na rowerze jest bardziej stabilna. Sprawia, że ??życie jest niezwykle wygodne.

Plecak Flex wykonany jest z wysokiej jakości wodoodpornego poliestru i ma nowoczesny design, wyściełane plecy i ramiączka. Chcesz uprawiać sport lub udać się na siłownię? Zabierz ze sobą plecak Flex. Zmierzasz do pracy? Zaczep plecak rowerowy do bagażnika. Nadaje się na każdą porę dnia. Zawsze będziesz mieć pod ręką swoje ważne przedmioty w przedniej kieszeni z zamkiem błyskawicznym i dodatkową kieszenią na zamek. Odblaskowe akcenty (i opcja montażu oświetlenia LED) sprawiają, że jesteś bardziej widoczny w słabym świetle.


Wymiary: 33 cm x 17 cm x 52 cm
Waga: b.d.
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 27 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.