Zapięce podkowa - Trelock SL 460 Z BLOKADĄ ELEKTRONICZNĄ

  • Producent: Trelock
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 469,90 zł 359,00 zł

Zapięcie rowerowe otwierane smartfonem!

Ze światową nowością TRELOCK SL 460 SMARTLOCK® TRELOCK ustanawia nowe standardy w świecie zamków rowerowych. TRELOCK SMARTLOCK® może być łatwo odblokowany przez smartfon i nie wymaga własnego źródła energii. Sprawdzona technologia NFC imponuje wysokim poziomem bezpieczeństwa.
Użytkownik SMARTLOCK® może wygodnie użyć smartfona, aby autoryzować blokadę, a następnie ją otworzyć. W związku z tym nie trzeba nosić żadnego dodatkowego klucza. Technologia NFC używana do zamków rowerowych oferuje dwie decydujące zalety w stosunku do technologii Bluetooth. Z jednej strony energia jest przesyłana bezpośrednio ze smartfona do zamka. Zamek nie potrzebuje więc własnego źródła energii, nie musi być naładowany i ma mniej możliwości ataku. Z drugiej strony, standard NFC, ze względu na niewielką odległość między nadajnikiem a odbiornikiem, prawie nie atakuje powierzchni - w przeciwieństwie do połączeń Bluetooth, które można przechwycić nawet na większych odległościach. Przesyłane dane są dodatkowo szyfrowane przez AES-128.
Aplikacja na smartfona pozwala użytkownikowi zarządzać dowolną liczbą SMARTLOCKS® i zarządzać prawami użytkownika. Na przykład uprawnienia od współdzielonych użytkowników można przeglądać, aktywować i dezaktywować. Blokada może pomieścić do ośmiu różnych użytkownikówZ poziomem bezpieczeństwa TRELOCK 4 w sześciocyfrowej skali, zapewnia wysoki poziom ochrony przed okazjonalnymi złodziejami.

 

DZIAŁANIE TRELOCK SL 460 SMARTLOCK®


1. Jeśli autoryzowany smartfon jest podłączony do SL 460 SMARTLOCK®, to zostanie on automatycznie odblokowany.
2. Następnie SL 460 SMARTLOCK® można wygodnie otworzyć naciskając przycisk.
3. SL 460 SMARTLOCK® można łatwo zamknąć za pomocą kabłąka.
4. SL 460 SMARTLOCK® jest gotowy do ponownego zamknięcia i odblokowania przez smartfon.

 

- Poziom bezpieczeństwa: 4
·- Elektroniczne odblokowywanie
·- NFC
·- PROTECT-O-CONNECT®
·- Ochrona przed korozją
·- Wsparcie dla oprogramowania systemowego: Android 4.3 lub nowszegoO marce: AXA jest światowym liderem w produkcji oświetleń i zabezpieczeń rowerowych, marka została zainicjowana na holenderskim rynku w roku 1962  w mieście VEENENDAAL i od tego czasu jej rozwój na Europę i Świat jest nie pohamowany. Zajmują wysoką pozycję na rynkach krajów unii europejskiej, a produkty opatentowane przez inżynierów z firmy AXA Stenman Industries B.V. otrzymują nagrody i wyróżnienia na najbardziej prestiżowych konkursach.